The Best of Netflix: Jakie są najlepsze programy Netflix?

flat screen television displaying Netflix logo

Netflix to usługa przesyłania strumieniowego wideo, która zapewnia dostęp do filmów, programów telewizyjnych, filmów dokumentalnych i oryginalnych programów. Jest dostępny w ponad 190 krajach i ma ponad 125 milionów członków.

Sukces Netflix można przypisać skupieniu się na dostarczaniu treści wyróżniających się na tle konkurencji. Netflix rozumie, że najlepszym sposobem na wyróżnienie się z tłumu jest zaoferowanie czegoś innego.

Jak oglądać Netflix na telewizorze, tablecie i telefonie

We wstępie powinny znaleźć się następujące elementy:

– Co to jest Netflix?

– Jak oglądać serwis Netflix na telewizorze?

– Jak oglądać Netflix na telefonie?

– Jak oglądać serwis Netflix na urządzeniu Apple, takim jak iPhone lub iPad?

Programy telewizyjne Netflix

Netflix jest najpopularniejszą usługą przesyłania strumieniowego i ma duży wybór programów telewizyjnych. Poniższa lista 5 najlepszych programów Netflix zawiera zarówno stare, jak i nowe seriale, które warto obejrzeć.

person using silver and black laptop computer

1. Stranger Things: To jeden z najlepszych programów telewizyjnych Netflix, którego akcja toczy się w 1983 roku i opowiada o grupie przyjaciół, którzy zostają wplątani w tajemnicę zniknięcia młodego chłopca w ich małym miasteczku.

2. House of Cards: Pierwszy sezon miał premierę w 2013 roku, ale nadal jest to jeden z najlepszych programów telewizyjnych Netflix z intrygującą historią o władzy, korupcji i zdradzie.

3. Orange is the New Black: Ten serial komediodramat opowiada historię Piper Chapman (Taylor Schilling), która 10 lat wcześniej została skazana na 15 miesięcy więzienia za przewożenie pieniędzy z narkotyków; musi radzić sobie z rodziną i nowymi więźniami podczas odbywania kary w więzieniu Litchfield.

4. BoJack Horseman: To animowana komedia dla dorosłych o tytułowym bohaterze, BoJacku Horsemanie (głosu użyczył Will Arnett), który wystąpił w programie telewizyjnym Horsin 'Around z lat 90.

5. The Walking Dead: Ten serial kryminalno-dramat opowiada historię grupy ludzi żyjących w apokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie, którzy są zmuszeni zjednoczyć się i szukać bezpieczeństwa, będąc ściganymi zarówno przez ludzi, jak i zombie.

Oryginalne filmy Netflix

Netflix screengrab

Netflix to popularna usługa przesyłania strumieniowego, która istnieje od lat. Ma szeroką gamę filmów i programów telewizyjnych dostępnych do przesyłania strumieniowego. Niektóre z najpopularniejszych oryginalnych filmów Netflix to The Cloverfield Paradox, Bright, Mute i Okja.

The Cloverfield Paradox to thriller science fiction, który został wydany w serwisie Netflix po tym, jak jego premiera w kinach została odwołana z powodu złych recenzji. Ten film opowiada o grupie astronautów, którzy udają się na międzynarodową stację kosmiczną, aby pomóc rozwiązać kryzys energetyczny na Ziemi.

Bright opowiada o dwóch policjantach, którzy muszą współpracować, aby dowiedzieć się, co stało się w ich mieście po tym, jak nagle pojawiła się tam magia. Mute opowiada historię Leo, niemego barmana, który z pomocą starego przyjaciela Cactusa Billa próbuje odnaleźć swoją zaginioną dziewczynę. Okja opowiada o działaczce na rzecz zwierząt, która próbuje ocalić swoją najlepszą przyjaciółkę przed przekształceniem jej w żywność przez potężną międzynarodową firmę o nazwie Mirando Corporation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *